ErkeklerBayanlar
Su ustu/SurfaceSu ustu/Surface
50mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar 50mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar
100mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar 100mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar
200mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar 200mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar
400mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar 400mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar
800mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar 800mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar
 
Cift palet/BifinsCift palet/Bifins
50mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar 50mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar
100mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar 100mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar
200mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar 200mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar
 
Dip/ApneaDip/Apnea
50mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar 50mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar
 
Tuplu/ImmersionTuplu/Immersion
100mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar 100mTimed FinalABCStart listesiSonuçlar
1 - 1. GÜN SABAH SEANSI - 15.12.2018 - 9:30
1.Bayanlar50m Dip/ApneaTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
2.Erkekler50m Dip/ApneaTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
3.Bayanlar800m Su ustu/SurfaceTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
4.Erkekler800m Su ustu/SurfaceTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
 
2 - 1. GÜN AKŞAM SEANSI - 15.12.2018 - 16:00
5.Bayanlar50m Cift palet/BifinsTimed Final16:00A-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
6.Erkekler50m Cift palet/BifinsTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
7.Bayanlar200m Su ustu/SurfaceTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
8.Erkekler200m Su ustu/SurfaceTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
9.Bayanlar100m Tuplu/ImmersionTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
MADALYA TÖRENİ
10.Erkekler100m Tuplu/ImmersionTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
3 - 2. GÜN SABAH SEANSI - 16.12.2018 - 9:00
11.Bayanlar50m Su ustu/SurfaceTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
12.Erkekler50m Su ustu/SurfaceTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
13.Bayanlar100m Cift palet/BifinsTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
14.Erkekler100m Cift palet/BifinsTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
MADALYA TÖRENİ
15.Bayanlar400m Su ustu/SurfaceTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
16.Erkekler400m Su ustu/SurfaceTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
 
4 - 2. GÜN AKŞAM SEANSI - 16.12.2018
17.Bayanlar100m Su ustu/SurfaceTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
18.Erkekler100m Su ustu/SurfaceTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
19.Bayanlar200m Cift palet/BifinsTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar
20.Erkekler200m Cift palet/BifinsTimed FinalA-B-C (BÜYÜK-GENC A-GENC B)Start listesiSonuçlar