Madalya İstatistikleriYarışa Göre Madalyalar
 
ErkeklerBayanlar
Su ustu-SurfaceSu ustu-Surface
50mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar 50mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar
50mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar 50mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar
50mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar 50mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar
100mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar 100mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar
100mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar 100mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar
100mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar 100mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar
200mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar 200mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar
200mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar 200mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar
200mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar 200mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar
400mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar 400mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar
400mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar 400mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar
800mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar 800mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar
800mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar 800mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar
 
Cift Palet-BifinsCift Palet-Bifins
50mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar 50mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar
50mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar 50mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar
50mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar 50mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar
100mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar 100mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar
100mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar 100mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar
100mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar 100mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar
200mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar 200mTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11Start listesiSonuçlar
200mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar 200mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar
200mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar 200mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar
400mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar 400mTimed FinalYILDIZ-D 12-13Start listesiSonuçlar
400mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar 400mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar
 
Dip-ApneaDip-Apnea
50mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar 50mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar
 
Tuplu-ImmersionTuplu-Immersion
100mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar 100mTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15Start listesiSonuçlar
Madalya İstatistikleriYarışa Göre Madalyalar
 
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 12.07.2019 - 9:00
1.Kızlar400m Su ustu-SurfaceTimed FinalGENÇ(B)-C 14 -15 YAŞStart listesiSonuçlar
2.Erkekler400m Su ustu-SurfaceTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15 YAŞStart listesiSonuçlar
3.Kızlar200m Cift Palet-BifinsTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
4.Erkekler200m Cift Palet-BifinsTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
5.Kızlar400m Cift Palet-BifinsTimed FinalYILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
6.Erkekler400m Cift Palet-BifinsTimed FinalYILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
 
2 - 1.GÜN AKŞAM SEANSI - 12.07.2019 - 16:30
7.Kızlar400m Cift Palet-BifinsTimed FinalGENÇ(B)-C 14 -15 YAŞStart listesiSonuçlar
8.Erkekler400m Cift Palet-BifinsTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15 YAŞStart listesiSonuçlar
9.Kızlar200m Su ustu-SurfaceTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
10.Erkekler200m Su ustu-SurfaceTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
11.Kızlar400m Su ustu-SurfaceTimed FinalYILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
12.Erkekler400m Su ustu-SurfaceTimed FinalYILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
Madalya İstatistikleriYarışa Göre Madalyalar
 
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 13.07.2019 - 9:00
13.Kızlar50m Dip-ApneaTimed FinalGENÇ(B)-C 14 -15 YAŞStart listesiSonuçlar
14.Erkekler50m Dip-ApneaTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15 YAŞStart listesiSonuçlar
15.Kızlar50m Su ustu-SurfaceTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
16.Erkekler50m Su ustu-SurfaceTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
17.Kızlar800m Su ustu-SurfaceTimed FinalYILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
18.Erkekler800m Su ustu-SurfaceTimed FinalYILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
MADALYA TÖRENİ
19.Kızlar800m Su ustu-SurfaceTimed FinalGENÇ(B)-C 14 -15 YAŞStart listesiSonuçlar
20.Erkekler800m Su ustu-SurfaceTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15 YAŞStart listesiSonuçlar
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 13.07.2019 - 16:00
21.Kızlar50m Cift Palet-BifinsTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
22.Erkekler50m Cift Palet-BifinsTimed FinalKÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
23.Kızlar50m Cift Palet-BifinsTimed FinalYILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
24.Erkekler50m Cift Palet-BifinsTimed FinalYILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
25.Kızlar50m Cift Palet-BifinsTimed FinalGENÇ(B)-C 14 -15 YAŞStart listesiSonuçlar
26.Erkekler50m Cift Palet-BifinsTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15 YAŞStart listesiSonuçlar
MADALYA TÖRENİ
27.Kızlar200m Su ustu-SurfaceTimed FinalGENÇ(B)-C 14 -15 YAŞStart listesiSonuçlar
28.Erkekler200m Su ustu-SurfaceTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15 YAŞStart listesiSonuçlar
29.Kızlar200m Su ustu-SurfaceTimed FinalYILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
30.Erkekler200m Su ustu-SurfaceTimed FinalYILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
31.Kızlar100m Tuplu-ImmersionTimed FinalGENÇ(B)-C 14 -15 YAŞStart listesiSonuçlar
32.Erkekler100m Tuplu-ImmersionTimed FinalGENÇ(B)-C 14-15 YAŞStart listesiSonuçlar
Madalya İstatistikleriYarışa Göre Madalyalar
 
5 - 3.GÜN SABAH SEANSI - 14.07.2019 - 9:00
33.Kızlar100m Cift Palet-BifinsTimed Final9:39GENÇ(B)-C 14 -15 YAŞStart listesiSonuçlar
34.Erkekler100m Cift Palet-BifinsTimed Final9:45GENÇ(B)-C 14-15 YAŞStart listesiSonuçlar
35.Kızlar100m Cift Palet-BifinsTimed Final9:15YILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
36.Erkekler100m Cift Palet-BifinsTimed Final9:27YILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
37.Kızlar100m Cift Palet-BifinsTimed Final9:00KÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
38.Erkekler100m Cift Palet-BifinsTimed Final9:06KÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
39.Kızlar50m Su ustu-SurfaceTimed Final9:48GENÇ(B)-C 14 -15 YAŞStart listesiSonuçlar
40.Erkekler50m Su ustu-SurfaceTimed Final9:51GENÇ(B)-C 14-15 YAŞStart listesiSonuçlar
MADALYA TÖRENİ
41.Kızlar50m Su ustu-SurfaceTimed Final10:20YILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
42.Erkekler50m Su ustu-SurfaceTimed Final10:28YILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
 
6 - 3.GÜN AKŞAM SEANSI - 14.07.2019 - 12:00
43.Kızlar100m Su ustu-SurfaceTimed Final12:00GENÇ(B)-C 14 -15 YAŞStart listesiSonuçlar
44.Erkekler100m Su ustu-SurfaceTimed Final12:04GENÇ(B)-C 14-15 YAŞStart listesiSonuçlar
45.Kızlar100m Su ustu-SurfaceTimed Final12:12YILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
46.Erkekler100m Su ustu-SurfaceTimed Final12:24YILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
47.Kızlar100m Su ustu-SurfaceTimed Final12:32KÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
48.Erkekler100m Su ustu-SurfaceTimed Final12:36KÜÇÜK-E 10-11 YAŞStart listesiSonuçlar
49.Kızlar200m Cift Palet-BifinsTimed Final12:40GENÇ(B)-C 14 -15 YAŞStart listesiSonuçlar
50.Erkekler200m Cift Palet-BifinsTimed Final12:48GENÇ(B)-C 14-15 YAŞStart listesiSonuçlar
51.Kızlar200m Cift Palet-BifinsTimed Final12:56YILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
52.Erkekler200m Cift Palet-BifinsTimed Final13:12YILDIZ-D 12-13 YAŞStart listesiSonuçlar
MADALYA TÖRENİ VE KAPANIŞ SEREMONİSİ