Son Güncelleme 19.05.2019 1:43
Kulübe Göre Giriş İstatistikleri
 
ErkeklerBayanlar
Su Üstü-SurfaceSu Üstü-Surface
50mFinalA-B-C 14+ YAŞ.................. 50mFinalA-B-C 14+ YAŞ..................
50mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi......... 50mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi.........
100mFinalA-B-C 14+ YAŞ.................. 100mFinalA-B-C 14+ YAŞ..................
100mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi......... 100mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi.........
200mFinalA-B-C 14+ YAŞ.................. 200mFinalA-B-C 14+ YAŞ..................
200mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi......... 200mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi.........
400mFinalA-B-C 14+ YAŞ.................. 400mFinalA-B-C 14+ YAŞ..................
400mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi......... 400mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi.........
800mTimed FinalA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi......... 800mTimed FinalA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi.........
1500mTimed FinalA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi......... 1500mTimed FinalA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi.........
 
Çiftpalet-BifinsÇiftpalet-Bifins
50mFinalA-B-C 14+ YAŞ.................. 50mFinalA-B-C 14+ YAŞ..................
50mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi......... 50mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi.........
100mFinalA-B-C 14+ YAŞ.................. 100mFinalA-B-C 14+ YAŞ..................
100mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi......... 100mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi.........
200mFinalA-B-C 14+ YAŞ.................. 200mFinalA-B-C 14+ YAŞ..................
200mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi......... 200mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi.........
400mTimed FinalA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi......... 400mTimed FinalA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi.........
 
Dip-ApneaDip-Apnea
50mFinalA-B-C 14+ YAŞ.................. 50mFinalA-B-C 14+ YAŞ..................
50mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi......... 50mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi.........
 
Tüplü-ImmersionTüplü-Immersion
100mFinalA-B-C 14+ YAŞ.................. 100mFinalA-B-C 14+ YAŞ..................
100mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi......... 100mPrelimA-B-C 14+ YAŞGiriş Listesi.........
Kulübe Göre Giriş İstatistikleri
 
1 - 1. GÜN SABAH SEANSI-SEÇMELER - 23.05.2019 - 9:30
1.Bayanlar100m Su Üstü-SurfacePrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
2.Erkekler100m Su Üstü-SurfacePrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
3.Bayanlar100m Çiftpalet-BifinsPrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
4.Erkekler100m Çiftpalet-BifinsPrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
5.Bayanlar400m Su Üstü-SurfacePrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
6.Erkekler400m Su Üstü-SurfacePrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
 
2 - 1. GÜN AKŞAM SEANSI-FİNALLER - 23.05.2019 - 17:00
1.Bayanlar100m Su Üstü-SurfaceFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
2.Erkekler100m Su Üstü-SurfaceFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
3.Bayanlar100m Çiftpalet-BifinsFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
4.Erkekler100m Çiftpalet-BifinsFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
MADALYA TÖRENİ
5.Bayanlar400m Su Üstü-SurfaceFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
6.Erkekler400m Su Üstü-SurfaceFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
Kulübe Göre Giriş İstatistikleri
 
3 - 2. GÜN SABAH SEANSI-SEÇMELER - 24.05.2019 - 9:30
7.Bayanlar100m Tüplü-ImmersionPrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
8.Erkekler100m Tüplü-ImmersionPrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
9.Bayanlar1500m Su Üstü-SurfaceYavaş SerilerBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
10.Erkekler1500m Su Üstü-SurfaceYavaş SerilerBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
11.Bayanlar200m Çiftpalet-BifinsPrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
12.Erkekler200m Çiftpalet-BifinsPrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
13.Bayanlar200m Su Üstü-SurfacePrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
14.Erkekler200m Su Üstü-SurfacePrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
 
4 - 2. GÜN AKŞAM SEANSI-FİNALLER - 24.05.2019 - 16:30
7.Bayanlar100m Tüplü-ImmersionFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
8.Erkekler100m Tüplü-ImmersionFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
9.Bayanlar1500m Su Üstü-SurfaceFastest HeatBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
10.Erkekler1500m Su Üstü-SurfaceFastest HeatBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
11.Bayanlar200m Çiftpalet-BifinsFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
12.Erkekler200m Çiftpalet-BifinsFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
MADALYA TÖRENİ
13.Bayanlar200m Su Üstü-SurfaceFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
14.Erkekler200m Su Üstü-SurfaceFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
Kulübe Göre Giriş İstatistikleri
 
5 - 3. GÜN SABAH SEANSI-SEÇMELER - 25.05.2019 - 9:00
15.Bayanlar50m Su Üstü-SurfacePrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
16.Erkekler50m Su Üstü-SurfacePrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
17.Bayanlar50m Çiftpalet-BifinsPrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
18.Erkekler50m Çiftpalet-BifinsPrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
19.Bayanlar400m Çiftpalet-BifinsYavaş SerilerBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
20.Erkekler400m Çiftpalet-BifinsYavaş SerilerBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
MASTER YARIŞMALARI
 
6 - 3. GÜN AKŞAM SEANSI-FİNALLER - 25.05.2019 - 17:00
15.Bayanlar50m Su Üstü-SurfaceFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
16.Erkekler50m Su Üstü-SurfaceFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
17.Bayanlar50m Çiftpalet-BifinsFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
18.Erkekler50m Çiftpalet-BifinsFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
MADALYA TÖRENİ
19.Bayanlar400m Çiftpalet-BifinsFastest HeatBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
20.Erkekler400m Çiftpalet-BifinsFastest HeatBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
Kulübe Göre Giriş İstatistikleri
 
7 - 4. GÜN SABAH SEANSI-SEÇMELER - 26.05.2019 - 9:00
21.Bayanlar50m Dip-ApneaPrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
22.Erkekler50m Dip-ApneaPrelimBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
23.Bayanlar800m Su Üstü-SurfaceYavaş SerilerBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
24.Erkekler800m Su Üstü-SurfaceYavaş SerilerBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)Giriş Listesi.........
MASTER YARIŞMALARI
 
8 - 4. GÜN AKŞAM SEANSI-FİNALLER - 26.05.2019 - 14:00
21.Bayanlar50m Dip-ApneaFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
22.Erkekler50m Dip-ApneaFinalBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
23.Bayanlar800m Su Üstü-SurfaceFastest HeatBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
24.Erkekler800m Su Üstü-SurfaceFastest HeatBÜYÜK- GENÇ(A)- GENÇ(B)..................
KAPANIŞ SEREMONİSİ VE MADALYA TÖRENİ